"Олімпіакос" - "Дніпро" 2:2 - відео голів

"Олімпіакос" - "Дніпро" 2:2 - відео голів У Києві "Дніпро" виграв 2:0 © 1927.kiev.ua
Для дніпропетровської команди настає момент істини: у разі успішного завершення протистояння з грецьким чемпіоном, вона повторить досягнення 30-річної давності.

У протистоянні Олімпіакос - Дніпро, яке відбулося у грецькому Піреї на стадіоні "Георгіос Караїскакіс", дніпропетровський клуб вперше за майже 30 років оформив вихід до 1/8 фіналу Ліги Європи. Двобій завершився внічию 2:2, причому дніпряни уникнули поразки уже у доданий арбітром час.

Варто додати, що "Олімпіакос" догравав матч у меншості після вилучення Лука Мілівоєвича на 51-й хвилині.

Нагадаємо, що у першому матчі в Києві дніпряни перемогли греків 2:0, що фактично і визначило подальший хід дуелі.

"Олімпіакос" – "Дніпро" – 2:2 (1:1)

Голы: Мітроглу, 14 (1:0). Федецький, 22 (1:1). Домінгес, 90 - з пенальті (2:1). Калінич, 90+2 (2:2).

"Олімпіакос" (Пірей): Роберто, Феліпе Сантана, Сіовас, Елабделлауї, Масуаку, Домінгес, Афеллай (Доссеві, 65), Касамі, Дурмаз (Фортуніс, 65), Мілівоєвич, Мітроглу.

"Дніпро" (Дніпропетровськ): Бойко, Чеберячко, Федецький, Ежидіу, Дуглас, Канкава, Ротань, Коноплянка, Федорчук (Безус, 84), Матеус (Бруну Гама, 76), Зозуля (Калінич, 62).

Попередження: Дурмаз, 33. Канкава, 44. Федорчук, 50. Афеллай, 53. Елабделлауї, 55. Матеус, 56.

Вилучення: Мілівоєвич, 52.

Суддя: Маккелі (Нідерланди).

26 лютого. Пірей. Стадион "Георгіос Караїскакіс".

Колишній півзахисник "Дніпра" Сергій Коновалов вважає, що для того, щоб пройти "Олімпіакос", дніпропетровцям треба не пропустити початок гри. Коновалов впевнений, що грецька команда піде вперед великими силами з перших хвилин, і в цей відрізок дніпрянам важливо вистояти.