Нападник "Манчестер Сіті" встановив рекорд чемпіонату Англії, забивши 5 голів за 20 хвилин

Нападник "Манчестер Сіті" встановив рекорд чемпіонату Англії, забивши 5 голів за 20 хвилин Агуеро став рекордсменом в Англії © twitter.com
Аргентинець Серхіо Агуеро став героєм матчу з "Н'юкаслом" і вписав своє ім'я в історію англійського футболу.

Матч восьмого туру англійської Прем'єр-ліги між "Манчестер Сіті" і "Н'юкаслом" завершився розгромною перемогою перших (6:1). При цьому п'ять з шести голів на свій рахунок записав Серхіо Агуеро, якому знадобилося на це всього 20 хвилин.

Пента-трик за такий короткий відрізок часу став новим рекордом Прем'єр-ліги.

Варто відзначити, що Агуеро став лише п'ятим футболістом, якому вдалося забити п'ять м'ячів в АПЛ. Раніше ця вершина підкорялася Енді Коулy у сезоні-1994/95, Алану Ширеру в сезоні 1999/00, Джермейну Дефо в сезоні-2009/10 і Дімітару Бербатову в сезоні-2010/11.

Нагадаємо, що у вересні аналогічний рекорд встановив форвард мюнхенської "Баварії" Роберт Левандовські в чемпіонаті Німеччини, забивши п'ять голів всього за дев'ять хвилин.