МЮ реабілітувався перед уболівальниками, розгромивши "Олімпіакос" в 1/8 фіналу ЛЧ © plus.google.com
Англійська команда зуміла ліквідувати дефіцит у два м'ячі після виїзного матчу в Греції. Перемогу "Манчестеру" приніс хет-трику голландця Робіна ван Персі.

"Манчестер Юнайтед" впевнено розправився у матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів з грецьким "Олімпіакосом", забивши у ворота суперника три голи - 3:0.

За сумою двох поєдинків підопічні Девіда Мойеса пройшли в чвертьфінал і частково реабілітувалися перед своїми фанатами за невдачі в англійському чемпіонаті.

В іншому поєдинку 1/8 фіналу російський "Зеніт" на виїзді здолав дортмундську "Боруссію" 2:1, однак цього не вистачило, щоб вийти в наступний раунд змагань, адже на домашньому стадіоні команда з Санкт-Петербурга поступилася 2:4.

Таким чином, визначені всі учасники чвертьфіналу Ліги Чемпіонів: "Барселона" (Іспанія), "Парі Сен-Жермен" (Франція), "Атлетіко" (Іспанія), "Баварія" (Німеччина), "Реал" (Іспанія), "Челсі" (Англія), "Боруссія" Д (Німеччина) і "Манчестер Юнайтед" (Англія).

Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 21 березня, а самі матчі цієї стадії відбудуться 1/2 квітня і 8/9 квітня.