«Металіст» здобув першу перемогу в Лізі Європи, обігравши «Рапід»

© rush.org.ua
Обидва голи футболісти «Металіста» забили у ворота «Рапіда» у другому таймі. Після двох турів харків'яни ділять першу сходинку турнірної таблиці з німецьким «Баєром».

Харківський «Металіст» здобув першу перемогу в нинішній Лізі Європи, обігравши на своєму полі австрійський "Рапід" з рахунком 2:0.

На 60-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник господарів Едмар, точно пробивши головою після подачі зі штрафного. А на 88-й хвилині капітан «Металіста» Клейтон Шав'єр закріпив перевагу своєї команди, завершивши красиву комбінацію партнерів влучним ударом головою.
В іншому матчі групи К німецький «Байєр» обіграв в гостях норвезький «Русенборг» з рахунком 1:0.
Таким чином, після двох турів «Металіст» і «Байєр» лідирують в групі, набравши по 4 очки, «Русенборг» має 3 очки, а «Рапід» не набрав жодного пункту. !zn