Луїс Адріану забезпечив "Шахтарю" спокійний вихід у фінал Кубка України

Луїс Адріану забезпечив "Шахтарю" спокійний вихід у фінал Кубка України Луїс Адріану забив вирішальний гол у матчі
Бразильський форвард реалиловал пенальті у ворота "Дніпра" за 15 хвилин до фінального свистка і оформив п'ятий поспіль кубковий фінал для "Шахтаря".

У матчі Шахтар - Дніпро у Львові стало відомо, що дніпропетровська команда не зуміла в черговий раз вийти у фінал Кубка України. На гол Ніколи Калініча на 30-й хвилині "гірники" відповіли точним реалізацією пенальті на 77-й хвилині. Таким чином, за сумою двох матчів "Шахтар" пройшов півфінальний бар'єр.

Нагадаємо, що в першій грі, яка відбулася 29 квітня у Дніпропетровську, команда Мірчі Луческу перемогла 1:0.

"Шахтар" (Донецьк) – "Дніпро" (Дніпропетровськ) – 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 Калинич (30), 1:1 Адріану (76, з пен.).

Перший матч - 1:0.

"Шахтар": П'ятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Ілсінью (Фред, 57), Марлос (Адріану, 72), Тейшейра, Тайсон, Гладкий.

"Дніпро": Бойко, Федецький, Дуґлас, Чеберячко, Лео Матос, Канкава (Шахов, 84), Федорчук (Безус, 59), Лучкевич (Матеус, 77), Ротань (к), Коноплянка, Калинич.

Попередження: Канкава (33), Тейшейра (33), Федецький (39), Фред (79), Коноплянка (79), Срна (80), П'ятов (90+6).

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

20 травня 2015 року. Львів. "Арена Львів".

Додамо, що Мирон Маркевич виставив на поєдинок досить бойовий склад: в матчі зіграли всі ті, хто кував перемоги дніпрян у Лізі Європи. Примітно, що "синьо-біло-блакитні" 23 травня в рамках 25-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги зустрінеться з "Шахтарем" у Дніпропетровську.

"Шахтар" зіграє у фіналі в п'ятий сезон поспіль. Додамо, що в минулому році "гірники" поступилися у вирішальному матчі київського "Динамо". Саме київський клуб і буде суперником "оранжево-чорних" на цей раз. Кияни пройшли в півфіналі донецький "Олімпік".