Коноплянка забив переможний гол за "Севілью"

Коноплянка забив переможний гол за "Севілью" Коноплянка приніс "Севільї" перемогу © uefa.com
Український півзахисник відзначився вирішальним м'ячем у матчі чемпіонату Іспанії.

У шостому турі іспанського чемпіонату "Севілья" з рахунком 3:2 на своєму полі обіграла "Райо Вальєкано". Переможний м'яч у ворота гостей записав на свій рахунок півзахисник збірної України Євген Коноплянка.

За п'ять хвилин до фінального свистка Коноплянці, який з'явився на полі в середині другого тайму, довірили пробити штрафний - українець відправив м'яч над стінкою точно в кут воріт.

Цей гол став дебютним для Коноплянки в чемпіонаті Іспанії. Раніше, нагадаємо, він забивав у Суперкубку УЄФА та Лізі чемпіонів.