Команди Формули-1 оголосили склади на сезон-2020

Команди Формули-1 оголосили склади на сезон-2020 Новий сезон стартує в березні © formula1.com
Команди розпочнуть підготовку до нового сезону.

Всі команди Формули-1 визначилися зі складами пілотів на наступний сезон.

Стало відомо про те, що 32-річний німецький автогонщик Ніко Хюлькенберг пішов з "Рено" і залишив Формулу-1. Його місце зайняв резервний пілот "Мерседеса" Естебан Вікон.

Також з Формули-1 пішов Роберт Кубіца. Польський гонщик планує продовжити виступи в DTM.

"Вільямс": Джордж Расселл, Ніколя Латіфі

Нагадаємо, в нинішньому сезоні своє шосте чемпіонство оформив пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон. Також "Мерседес" достроково виграв Кубок конструкторів, завоювавши шостий титул поспіль.

Британський гонщик вийшов на чисте друге місце в історії за кількістю перемог в чемпіонаті і обійшов Хуана-Мануеля Фанхіо. Льюїсу залишилося одне чемпіонство до повторення досягнення Міхаеля Шумахера, на рахунку якого рекордні сім титулів.

Раніше повідомлялося про те, що помер триразовий чемпіон Формули-1.