«Іллічівець» за 30 хвилин забив 3 голи «Динамо» і залишився у вищій лізі

Маріупольський «Іллічівець» в останньому турі Чемпіонату України з футболу обіграв на своєму полі київське «Динамо» з рахунком 3:2, завдяки чому зберіг місце у вищій лізі.

Після першого тайму футболісти «Іллічівця» програвали 0:2, однак у другому таймі настав їх зоряний час. Перший гол вони забили на 62-й хвилині, потім - на 73-й. Ну а третій, зрозуміло, на останній 90-й хвилині матчу.

«Севастополь» програв «Таврії» 0:1 і покидає вищу лігу разом із запорізьким «Металургом».

Всі результати туру: «Іллічівець» - «Динамо» - 3:2, «Арсенал» - «Кривбас» - 1:0 «Зоря» - «Металург» З - 0:2, «Севастополь» - «Таврія» - 0:1, «Карпати» - «Ворскла» - 2:2, «Волинь» - «Металург» Д - 1:3, «Оболонь» - «Металіст» - 0:2, «Шахтар» - «Дніпро» - 0:0.