"Хімік" зазнав першої поразки за півтора роки в чемпіонаті України

"Хімік" зазнав першої поразки за півтора роки в чемпіонаті України Динамівці добилися сенсаційної перемоги © ФБУ
Южненці сенсаційно поступилися київському "Динамо" в національній першості під егідою ФБУ.

Відбувся центральний матч п'ятого туру чемпіонату України, в якому южненський "Хімік" зустрічався з київським "Динамо" на домашній арені в Южному.

У першій половині матчу господарі виглядали краще, ведучи після 20-ї хвилини з рахунком 40:33. Однак до середини третьої чверті кияни переломили хід зустрічі і в заключній десятихвилинці вели на вісім очок.

"Хімік" зумів скоротити відставання, проте у вирішальні хвилини "Динамо" втримало перевагу. Кращим гравцем матчу став Анатолій Челован - динамівець оформив дабл-дабл (24 очки і 11 передач).

"Хімік" - "Динамо" - 65:68 (20:13, 20:20, 12:20, 13:15)

"Хімік": Фрейзер (14 + 6 підбирань + 6 передач), Попов (2), Конєв (14 + 5 підбирань), Шоу (7), Антипов (6 + 5 підбирань), Мальчевський (4 + 10 підбирань), Рябчук (11), Сидоров (2);

"Динамо": Сліпенчук (18 + 6 передач), Фандерберк (11), Фурс (5), Дроздов (9 + 10 підбирань), Челован (24 + 11 підбирань), Галенко, Гудков, Маслюченко.

В останній раз "Хімік" програвав у чемпіонаті України ще у фінальній серії проти "Будівельника" в травні минулого року. У южненців перервалася переможна серія, яка налічує 43 матчі.