Харлан виграла "золото" Кубка світу в Китаї

Харлан виграла "золото" Кубка світу в Китаї Харлан взяла друге "золото" в сезоні © XSport.ua
Українська шаблістка відзначилася ідеальним виступом на етапі Кубка світу у Фошані.

Сьогодні, 14 травня, Ольга Харлан завоювала золоту медаль на етапі Кубка світу з фехтування в китайському місті Фошань. Ця перемога стала другим індивідуальним успіхом українки в поточному сезоні.

У півфіналі Харлан впоралася з американкою Маріель Загуніс (15:13), а у вирішальному поєдинку за "золото" змагань українка без проблем впоралася з чинною Олімпійською чемпіонкою Кім Джийон (15:11). Варто зазначити, що в лютому Харлан зустрічалася з кореянкою в Бельгії на стадії півфіналу і аналогічно здобула перемогу.

Золота медаль стала для Харлан другою в особистому заліку за два роки. У 2015-му році шаблістка лише раз потрапила на подіум і жодного разу не зайняла перше місце. В лютому Харлан завоювала "золото" на етапі Кубка світу в Сінт-Нікласі (Бельгія).

Нагадаємо, в березні Ольга Харлан була включена в Міжнародний зал слави фехтування.