Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Іспанії

Формула-1: Хемілтон виграв Гран-прі Іспанії Хемілтон очолив особистий залік © formula1.com
Британець зумів обійти напарника Валттері Боттаса, який переміг у кваліфікації.

У Барселоні завершилася чергова гонка сезону "Формули-1" - Гран-прі Іспанії.

Друге місце дісталося напарнику Хемілтона по команді Валттері Боттасу. Таким чином, "Мерседес" оформив п'ятий поспіль переможний дубль.

Трійку кращих замкнув пілот "Ред Булла" Макс Ферстаппен.

Результати гонки

formula1.com

В особистому заліку Хемілтон повернувся на вершину, набравши вже 112 очок. У трійку входять Валттері Боттас (105) і Макс Фертаппен (66).

Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став гонщик "Мерседеса" Льюіс Хемілтон, який завоював п'ятий титул в кар'єрі.