Формула-1: Хемілтон став триразовим чемпіоном світу

Формула-1: Хемілтон став триразовим чемпіоном світу Хемілтон святкує чемпіонство © twitter.com
Британський автогонщик відсвяткував дострокову перемогу в сезоні.

На трасі біля міста Остін в США відбувся 16-й етап сезону, в якому перемогу здобув пілот "Мерседесса" Льюїс Хемілтон.

Перемогу в кваліфікації здобув Ніко Росберг, проте в самій гонці виграти боротьбу у партнера по команді не вдалося. Вже на старті Хемілтон витіснив німця з першого місця, після чого Росберг кілька разів повертав собі позицію.

Тим не менш, розв'язка сталася на 48-му колі, коли Хемілтон востаннє випередив Росберга і фінішував першим, ставши триразовим чемпіоном світу за кілька гонок до кінця сезону. Варто відзначити, що британець захистив титул, який виграв у минулому році.

twitter.com

У Кубку конструкторів "Мерседес" лідирує і вже є чемпіоном, набравши 574 очки. На другому місці "Феррарі" - 374 очки, а трійку замикає "Вільямс" - 220 очок.