Ескобар приніс нічию «Динамо» на останній хвилині матчу з «Янг Бойз» (відео)

«Динамо» на останній хвилині матчу вирвало нічию у грі зі швейцарським «Янг Бойз» на зборах в Іспанії. За пенальті кияни обіграли суперника - 4:2.

У неділю київське «Динамо» на зборах в Іспанії в основний час матчу зіграло внічию 2:2 зі швейцарським клубом «Янг Бойз», за пенальті перемогли кияни - 4:2. Матч проходив у рамках міжнародного товариського турніру Football Impact CUP 2012.

Голами у «Динамо» відзначилися Андрій Ярмоленко (37), Ескобар (90), пенальті реалізували Мілаш Нінкович, Артем Мілевський, Рибалка, Денис Гармаш, повідомила прес-служба клубу.

На 37-й хвилині Андрій Ярмоленко зі штрафного, з 17 метрів, обвів стінку і зрівняв рахунок.

На останній хвилині матчу, програючи у рахунку, нападник «Динамо» Ескобар (влітку підписав контракт з київським клубом) після серії рикошетів у штрафному майданчику вколотив м'яч у сітку з воротарської лінії - 2:2.

Склад «Динамо»: (1-й тайм) - Коваль, Сілва, Хачеріді, Алмейда, Бетао, Вукоєвич, Аруна, Ярмоленко, Дуду, Мілевський, Ідейє, (2-й тайм) - Бойко, Буяльський, Лухтанов, Макаренко, Сілва (Мілевський, 80), Рибалка, Гармаш, Корреа, Бертольо, Нінкович, Ескобар. !znua