Джоковіч став чемпіоном Australian Open

Джоковіч став чемпіоном Australian Open Джокович обіграв Надаля © twitter.com
Серб легко виграв фінал.

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем турніру серії "Великого Шолома" Australian Open-2019 в Мельбурні.

Джокович за три партії обіграв легендарного іспанського тенісиста Рафаеля Надаля, завершивши фінальний матч з рахунком 6:3, 6:2, 6:3.

За час, проведений на корті, Джокович виконав 8 ейсів, не допустив жодної подвійної помилки і реалізував 5 брейк-поїнта з 8-ми. Надаль ж 3 рази подав навиліт, двічі помилився при введенні м'яча в гру і не взяв жодного гейму на прийомі.

Australian Open. Фінал

Новак Джокович (Сербія, 1) - Рафаель Надаль (Іспанія, 2) - 6:3, 6:2, 6:3

Зазначимо, що Джокович виграв третій "Шолом" поспіль, 15-й в кар'єрі і рекордний сьомий – у Мельбурні.

Нагадаємо, чемпіонкою Australian Open-2019 у жіночій сітці стала японка Наомі Осака, яка обіграла у фіналі чешку Петру Квітову.

Раніше повідомлялося про те, що в чоловічому тенісі з'явиться новий командний турнір.