Дубль Тейшейри приніс "Шахтарю" перемогу над "Чорноморцем"

Дубль Тейшейри приніс "Шахтарю" перемогу над "Чорноморцем" "Шахтар" здобув легку перемогу © ФК Шахтер
"Гірники" без проблем розібралися з одеситами.

Донецький "Шахтар" у Львові переграв одеський "Чорноморець" в рамках 10-го туру української Прем'єр-ліги, тимчасово зайнявши перше місце в турнірній таблиці.

Мірча Луческу дав відпочити кільком лідерам після невдалого поєдинку у Лізі чемпіонів проти ПСЖ (0:3), випустивши на поле цілий ряд зазвичай запасних гравців.

Героєм матчу став Алекс Тейшейра, який оформив дубль - "Чорноморець" пропустив по голу в кожному з таймів. На восьмій хвилині Боровик збив Коваленко в своїй штрафній, а бразилець реалізував пенальті. На старті другого тайму одесити допустили обрізку в центрі поля, яка привела до контратаки "Шахтаря", а та завершилася сейвом Боровика і відскоком м'яча у ворота від грудей Тейшейри.

"Шахтар" - "Чорноморець" - 2:0

Голи: Тейшейра, 8 (з пенальті), 49,

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кучер, Матвієнко, Азеведо, Степаненко, Фред (Малишев, 60), Бернард, Тейшейра, Коваленко (Тайсон, 73), Едуардо (Марлос, 69)

"Чорноморець": Боровик, Данченко, Мартиненко (Слінкін, 53), Хочолава, Гадрані, Смирнов (Кабаєв, 46), Куценко (Мурашов, 72), Коркішко, Калітвінцев, Старих, Філімонов

Попередження: Смирнов, Данченко, Філімонов - Кучер, Степаненко.

Таким чином, "Шахтар" зрівнявся за очками з "Динамо" до поєдинку киян, який відбудеться завтра, 3 жовтня, проти "Ворскли".