"Дніпро" обіграв "Чорноморець", поступаючись в рахунку 0:2

"Дніпро" обіграв "Чорноморець", поступаючись в рахунку 0:2 Калініч оформив дубль © uefa.com
Підопічні Мирона Маркевича зуміли здобути складну перемогу на "Дніпро-Арені".

Суперником фіналістів Ліги Європи у другому турі української Прем'єр-ліги був "Чорноморець", який у стартовому поєдинку сезону зіграв внічию з "Олімпіком".

"Дніпро" у першому турі не зумів переграти "Говерлу", але сьогодні команді таки вдалося здобути перемогу. Однак до середини другого тайму господарі поля поступилися "Чорноморцю" з різницею в два м'ячі. На 24-й хвилині Калітвінцев завершив сольний прохід точним ударом, а на 51-й хвилині орендований у "Динамо" півзахисник зробив точний навіс на голову Хочолави, який відправив м'яч у сітку.

Тим не менш, Ротань красивим штрафним і Безус ударом головою рахунок зрівняли, а в кінцівці хорват Калініч оформив дубль та перемогу "Дніпра" з рахунком 4:2.

"Дніпро" - "Чорноморець" - 4:2
Голи: Ротань, 63, Безус, 71, Калініч, 78, 90+4 - Калитвинцев, 24, Хочолава, 51

"Дніпро": Бойко - Чеберячко, Гуйє, Дуглас, Федорчук (Канкава, 46), Ротань, Матеус (Матос, 70), Безус, Блізніченко (Гама, 54), Калініч, Селезньов

"Чорноморець": Боровик, Петько (Каліта, 86), Хочолава, Мартиненко, Слінкін, Філімонов, Шаповал, Переверза (Насимі, 58), Калітвінцев, Куценко, Мурашов (Соломка, 74)

Таким чином, дніпряни займають четверту позицію в турнірній таблиці, набравши чотири очки в двох матчах.