"Динамо" забило п'ять сухих голів "Зорі"

"Динамо" забило п'ять сухих голів "Зорі" Вербич оформив дубль © ФК Динамо
Кияни стартував з розгромної перемоги.

25 лютого в рамках 19-го туру української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало на своєму полі луганську "Зорю".

У киян була перевага - ігрова практика. Український ганд провів два поєдинки проти "Олімпіакоса" і пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи. Луганчани посилилися рядом гравців, але вперше вийшли на поле в 2019 році на офіційному рівні.

У результаті боротьби не вийшло. Вже в першому таймі рахунок став 3:0 - Шапаренко оформив дубль, а ще один гол забив Вербич. Словенець після перерви записав на свій рахунок другий м'яч, а крапку поставив Соль.

"Шахтар" також оформив перемогу, тому відставання киян від першого місця все ще становить сім пунктів. "Зоря" йде четвертою у турнірній таблиці, набравши 28 очок.

"Динамо" - "Зоря" - 5:0
Голи: Шапаренко, 34, 45, Вербич, 38, 53, Соль, 73

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Буяльський (Алібеков, 76), Шапаренко, Циганков (Цитаішвілі, 70), Соль (Русин, 79), Вербич

"Зоря": Луїс Феліпе, Караваєв, Вернидуб, Литвин, Чеберко, Сілас (Арвеладзе, 46), Чайковський, Луньов (Кабаєв, 46), Кочергін (Леонардо, 73), Хомченовський, Будковський

Попередження: Шапаренко, Вербич, Сидорчук, Шабанов - Луньов, Кабаєв, Литвин

У 20-му турі "Динамо" зіграє з чернігівською "Десною", а "Зоря" буде протистояти полтавській "Ворсклі".

"Динамо" - "Зоря": огляд матчу, відео голів.