"Динамо" в меншості програло "Мальме" у гольовий перестрілці в Лізі Європи

"Динамо" в меншості програло "Мальме" у гольовий перестрілці в Лізі Європи "Динамо" ускладнило собі завдання потрапляння в плей-офф © twitter.com
Кияни опустилися на третє місце в групі.

28 листопада в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги Європи київське "Динамо" на виїзді зустрічалося з "Мальме" зі Швеції.

Команди провели фантастичний за напруженням матч і забили на двох сім голів. Рахунок в матчі вже на другій хвилині відкрили господарі, проте "Динамо" відразу ж активізувалося, взяло гру під свій контроль і зуміло до перерви зусиллями Миколенка та Циганкова вийти вперед.

Другий тайм почався з повного домінування шведів, які відповіли вже двома своїми точними ударами. Футболісти "Динамо" стали помітно нервувати, що і вилилося у вилучення капітана киян Сидорчука.

До честі віце-чемпіонів України, навіть граючи в меншості, вони зуміли відігратися завдяки голу Вербича.

Кінцівка зустрічі проходила на зустрічних курсах, а більш вдалими виявилися футболісти "Мальме", які на 90+6-й хвилині вирвали неймовірну перемогу (4:3).

"Мальме" – "Динамо" - 4:3

Голи: Бенгтссон, 2, Розенберг, 48, 90+5, Ракіп, 57 - Миколенко, 18, Циганков, 40, Вербич, 77.

"Мальме": Далін, Ларссон (Молінс, 79), Нільсен, Бенгтссон, Сафарі (Кнудсен, 90+6), Баширу, Інносент (Ракіп, 46), Траустасон, Рікс, Розенберг, Бергет.

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Кадар, Шабанов, Миколенко, Буяльський (Гармаш, 88), Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко, 71), Циганков, Бесєдін, Вербич (Караваєв, 81).

Попередження: Ракіп, Баширу - Шепелєв, Шабанов, Сидорчук, Вербич, Шапаренко, Бесєдін.

Видалення: Сидорчук, 65 (повторне попередження).

Таким чином, "Динамо" поступилося другою сходинкою "Мальме" і тепер посідає третє місце в групі.

Становище команд: "Копенгаген" – 9, "Мальме" – 8, "Динамо" – 6, "Лугано" – 2.

У заключному турі групового етапу Ліги Європи "Динамо" 12 грудня у Києві зіграє проти "Лугано".

"Мальме" – "Динамо" 4:3: ключові моменти матчу.