"Динамо" удев'ятьох втримало перемогу над "Львовом"

"Динамо" удев'ятьох втримало перемогу над "Львовом" "Динамо" здобуло три очки © ФК Динамо
Кияни забили єдиний гол у матчі.

В рамках 26-го туру УПЛ ФК "Львів" приймав київське "Динамо" і зазнав мінімальної поразки - 0:1.

Кияни вже на 19-й хвилині залишилися в меншості після видалення Микити Бурди. Тим не менше, гості через п'ять хвилин вийшли вперед - атаку точним ударом завершив Віталій Буяльський.

У другому таймі "Динамо" залишився вдев'ятьох, коли за неспортивну поведінку поле залишив Томаш Кендзьора. Однак львів'яни у більшості забити так і не змогли.

Таким чином, кияни продовжують відставати від "Шахтаря" на сім очок.

ФК "Львів" - "Динамо" - 0:1
Гол: Буяльський, 24

ФК "Львів": Сарнавський - Вісенте (Пернамбуко, 77), Адамюк, Борзенко, Воронін - Мартан (Кадина, 46), Сабіно - Липі, Алваро (Шина, 69), Педро - Бруно

"Динамо": Бущан - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелєв, Андрієвський - Циганков, Буяльський (Сідклей, 89), Де Піна - Русин (Шабанов, 46)

Попередження: Мартан, Сабіно, Шина, Педро, Пернамбуко - Русин, Шабанов, Шепелєв, Циганков, Андрієвський

Видалення: Бурда, 19 (фол останньої надії), Кендзьора, 75 (неспортивна поведінка)

Нагадаємо, в інших матчах дня "Шахтар" і "Зоря" здобули перемоги.