"Динамо" - "Шахтар": огляд матчу, відео голів

"Динамо" - "Шахтар": огляд матчу, відео голів Марлос відкрив рахунок в матчі © ФК Шахтер
"Гірники" тричі розписалися у воротах киян і перервали їх рекордну серію без поразок.

Київське "Динамо" розгромно програло донецькому "Шахтарю" (0:3) на "Олімпійському", дозволивши "гірникам" наздогнати себе у турнірній таблиці. Тепер у обох команд по 28 очок, але за додатковими показниками перше місце буде у "Шахтаря". Рекордна серія "Динамо" без поразок у ЧУ закінчилася на позначці 38 матчів.

"Шахтар" виглядав краще протягом усього матчу і заслужено добився перемоги. Активність Бернарда на лівому фланзі дозволила "гірникам" вийти вперед у першому таймі - гол після передачі "десятки" "Шахтаря" забив Марлос. А в другій половині зустрічі свій сьомий дубль у сезоні оформив Алекс Тейшейра, добивши суперника. Під кінець матчу кияни ще й залишилися в меншості - Гонсалес отримав другу жовту картку.