"Динамо" розгромно обіграло "Карпати"

Відео
"Динамо" розгромно обіграло "Карпати" Мораєс знову забив © football.ua
Чемпіони України здобули п'яту перемогу поспіль на старті сезону.

Київське "Динамо" здобуло перемогу на НСК "Олімпійський" над "Карпатами", забивши супернику три м'ячі.

Господарі вийшли вперед вже на 22-й хвилині, коли ідеально зі штрафного пробив португалець Велозу. До перерви динамівці ще кілька раз притискали львів'ян до воріт, але подвоїти рахунок не зуміли.

У другому таймі гол "Динамо" відбувся на 54-й хвилині. Ярмоленко увійшов з м'ячем в штрафну, фінтом прибрав захисника і потужно пробив під дальню штангу. Крапку поставив Мораєс, замкнувши точний навіс від Ярмоленка не без допомоги рикошету від ноги Гітченко - 3:0. У господарів поля було ще кілька небезпечних моментів, але в останній момент "Карпати" рятувалися від четвертого промущенного м'яча.

Таким чином, "Динамо" йде у відрив від "Шахтаря" вже на п'ять очок. Нагадаємо, що донеччани в цьому турі програли "Дніпру".

"Динамо" - "Карпати" 3:0
Голи: Велозу, 22, Ярмоленко, 54, Мораєс, 72

"Динамо": Шовковський, Д. Сілва, Віда, Драгович, Антунеш, Рибалка, Гармаш (Бельханда, 72), Велозу, Ярмоленко, Гусєв (Мякушко, 68), Мораєс (А. Кравець, 75)

"Карпати": Мисак, Мірошниченко, Гітченко, Пластун, Костевич, Даушвілі, Голодюк, Ксьонз (Гуцуляк, 78), Худоб'як, Карноза (Кльоц, 46), Кожанов (Страшкевич, 61)

Попередження: Мораєс, Велозу