"Динамо" розгромило німецький "Бохум" в спарингу в Іспанії

"Динамо" розгромило німецький "Бохум" в спарингу в Іспанії Кияни легко перемогли німців © ФК Динамо
Кияни не залишили шансів своєму суперникові.

Вчора, 19 січня, київське "Динамо" зіграло перший спаринг в рамках тренувального збору в Іспанії.

Суперником киян став німецький "Бохум", а "біло-сині" здобули впевнену перемогу, обігравши суперника з рахунком 3:0.

Авторами голів стали Віктор Циганков та Назарій Русин, який зумів вразити ворота суперника двічі.

"Динамо" - "Бохум" - 3:0

Голи: Циганков, 30, Русин, 69, 78.

"Динамо" (1-й тайм): Бойко, Кендзьора, Сидорчук, Кадар, Миколенко, Шепелев, Буяльський, Циганков, Вербич, Шапаренко, Соль.

"Динамо" (2-й тайм): Бущан, Смирний, Алібеков, Шабанов, Піваріч, Че-Че, Андрієвський, Гармаш, Буено, Сідклей, Русин.

"Динамо" розпочне другу частину сезону в Греції (14 лютого) матчем 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Олімпіакоса".

Після 18-ти турів української Прем'єр-ліги "Динамо" відстає від "Шахтаря" на сім очок.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" планує підписати ще двох футболістів.