"Динамо" програло у спарингу учасникові плей-офф Ліги Чемпіонів

Відео
"Динамо" програло у спарингу учасникові плей-офф Ліги Чемпіонів "Динамо" програло "Базелю" в другому спарингу
Кияни в іспанській Марбельї не втримали перемогу над швейцарським "Базелем". Це перша поразка динамівців у 2015 році.

Київське "Динамо" програло швейцарському "Базелю" 2:3 в тренувальному матчі, який відбувся в іспанській Марбельї.

Кияни вели в рахунку 2:0, однак протягом 25 хвилин пропустили три голи і втратили перемогу. Таким чином, підопічні Сергія Реброва мають в активі по одній перемозі та поразці на підготовчому зборі в Іспанії. Нагадаємо, що напередодні динамівці розгромили другий склад менхегладбахской "Боруссії" 5:1.

Додамо, що як і в поєдинку з німецькою командою Ребров використовував близько 20 футболістів, повністю змінивши їх у другому таймі. Проте на відміну від попередньої гри, де голи забивались у другій 45-хвилинці, у протистоянні зі швейцарцями відзначилися обидва складу.

Відзначимо й те, що польський нападник Лукаш Теодорчик, який в осінніх матчах рідко з'являвся на полі через конкуренцію з Дьємерсі Мбокані та Артемом Кравцем, відзначився в двох поєдинках вже трьома голами.

Динамо - Базель- 2:3 (1:0)

Голи: Віда, 9 (1:0). Теодорчик, 64 (2:0), Емболо, 67 (1:2). Емболо, 79 (2:2). Дельгадо, 89 (2:3 - пенальті).

"Динамо" (1-й тайм): Рибка, Виду, Бетао, Драгович, Цуріков, Харатін, Ярмоленко, Сидорчук, Велозу, Гусєв, Кравець (Хльобас); (2-й тайм): Шовковський, Данилу Сілва, Хачеріді, Селін, Калитвинцев, Рибалка, Мякушко, Беланда, Буяльський, Ленс, Хльобас (Теодорчик).

"Базель" (стартовий склад): Вацлік, Дзуффи, Штреллер, Гаши, Шер, Сухі, Сафарі, Фрай, Гонсалес, Эльнени, Джака.

Нагадаємо, що "Базель" зіграє в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів проти португальського "Порту".

Перед від'їздом в Іспанії стало відомо, що Динамо підписало контракт із захисником з Бразилії Бетау, який виступав у команді з 2008-го по 2013-й.