"Динамо" на виїзді впевнено переграло "Маккабі"

"Динамо" на виїзді впевнено переграло "Маккабі" Динамівці святкують успіх © football.ua
Команда Сергія Реброва забила по голу в кожному з таймів.

Київське "Динамо" в рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді обіграло ізраїльський "Маккабі".

Українці почали матч стрімко і вже на четвертій хвилині вийшли вперед: Дерліс Гонсалєс навісною передачею з центра поля знайшов Андрія Ярмоленка, який вийшов один на один і пробив точно в кут воріт.

На десятій хвилині єдиний гол забили футболісти "Маккабі", однак суддя зафіксував положення поза грою. До кінця першого тайму у обох команд були моменти для взяття воріт, але рахунок на табло залишився незмінним, а кияни володіли помітною перевагою, перериваючи більшість спроб суперника прорватися до штрафної площі.

Після перерви тренер "Маккабі" підсилив атаку свіжим гравцем, але забити вдалося знову "Динамо". Гонсалєс, знаходячись в оточенні кількох опонентів, зумів вирізати передачу низом на Мораєса, який пробив впритул зі штангою - 0:2. Кінцівку матчу "Динамо" провело, контролюючи м'яч, завдяки чому господарям так і не вдалося організувати штурм воріт Шовковського.

"Маккабі" - "Динамо" 0:2
Голи: Ярмоленко, 4, Мораєс, 50

"Маккабі": Райкович, Даса, Тібі, Т. Бен Хаїм I, Рикан, Мітровіч (Іцхакі, 61), Альберман, Перець, Вермут (Міча, 79), Бен Басат (Т. Бен Хаїм II, 46), Захаві

"Динамо": Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Сидорчук, Рибалка, Гонсалєс (Віда, 79), Велозу (Буяльський, 69), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 81)

Попередження: Бен Басат, Рикан, Т. Бен Хаїм I - Велозу, Хачеріді, Антунеш.

Таким чином, в активі киян чотири очки після двох матчів в групі G. Свій наступний поєдинок підопічні Реброва проведуть вдома проти лондонського "Челсі" 20-го жовтня.