Цуренко вперше в кар'єрі увійшла до топ-50 рейтингу WTA

Цуренко вперше в кар'єрі увійшла до топ-50 рейтингу WTA Цуренко займає 47-е місце в рейтингу © Теннисный портал Украины
Серед п'ятидесяти найкращих у жіночій світовій класифікації тепер дві українські тенісистки.

Леся Цуренко вперше в кар'єрі увійшла до топ-50 рейтингу WTA. Українка в оновленій класифікації подолала 24 позиції і розташувалася на 47-й сходинці.

Нагадаємо, 26-річна Цуренко 26 липня стала переможницею турніру в Стамбулі. У фіналі українка у двох сетах обіграла представницю Польщі Урсулу Радванську і вперше для себе виграла змагання WTA.

Найкраща ракетка України Еліна Світоліна опустилася на 20-е місце, а Катерина Бондаренко, яка дійшла до чвертьфіналу стамбульського турніру, піднялася на 106-е. Кращою серед українок у парному рейтингу є Ольга Савчук, яка другий тиждень поспіль займає 50-ю сходинку.

У чоловічому рейтингу Сергій Стаховський втратив одну позицію (61), а Олександр Долгополов піднявся на дві (74). Зазначимо, що сьогодні, 27 липня, Долгополов стартує на турнірі в Атланті матчем проти японця Го Соєди.