Цуренко пробилася до півфіналу турніру в Брісбені

Цуренко пробилася до півфіналу турніру в Брісбені Цуренко пройшла Контавейт © WTA Tennis
Українка потрапила в четвірку найсильніших на стартовому турнірі сезону.

Сьогодні, 3 січня, українська тенісистка Леся Цуренко пройшла представницю Естонії Анетт Контавейт в 1/4 фіналу турніру в австралійському Брісбені.

У першому сеті українка поступалася 3:5, але виграла 7:5. У другому сеті Цуренко перемогла 6:3. Матч тривав 1,5 години. Раніше тенісистки грали один з одним двічі. Рахунок особистих зустрічей тепер 2:1 на користь українки.

У півфіналі суперницею Цуренко стане п'ята ракетка світу Наомі Осака, яка у чвертьфіналі обіграла Анастасію Севастову.

Остання зустріч Цуренко і Осаки датована вереснем минулого року, коли майбутня переможниця US Open розбила Лесю з рахунком 2:0 (6:1, 6:1).

Зазначимо, що інша українка Еліна Світоліна, яка є чинною чемпіонкою змагань, покинула турнір у Брісбені після несподіваної поразки від Олександри Саснович.

Раніше повідомлялося про те, що українські тенісистки зайняли друге місце за кількістю перемог на турнірах WTA в сезоні.