Чоловіча збірна України з фехтування виборола "срібло" чемпіонату світу

Чоловіча збірна України з фехтування виборола "срібло" чемпіонату світу Українці у фіналі поступилися французам © twitter.com
Українці зупинилися за крок від "золота".

Сьогодні, 22 липня, в угорському Будапешті відбувся фінал чоловічих командних змагань чемпіонату світу з фехтування, в якому зійшлися збірні України та Франції.

Українська команда у складі Богдана Нікішина, Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна і Романа Свічкаря не зуміла завоювати "золото", поступившись у напруженій боротьбі французам з рахунком 37:45.

У чвертьфінальному поєдинку українці виявилися сильнішими за Італію – 37:34, а в півфіналі командного турніру українська збірна здолала збірну Китаю - 38:24.

Відзначимо, що єдиний раз у командній чоловічій шпазі Україна вигравала "золото" в 2015 році.

Раніше Ольга Харлан перемогла росіянку і стала шестиразовою чемпіонкою світу з фехтування.