"Челсі" вперше в сезоні втратив лідерство у чемпіонаті Англії

"Челсі" вперше в сезоні втратив лідерство у чемпіонаті Англії Гаррі Кейн став героєм зустрічі з "Челсі" © facebook.com/TottenhamHotspur
Роджественские і новорічні матчі принесли в розташування команди Жозе Моурінью кілька неприємних моментів.

Лондонський "Челсі" поступився у першому матчі 2015 року землякам з "Тоттенгема" 3:5, зазнавши другої в нинішньому сезоні поразки.

Невдача в 20-му турі чемпіонату Прем'єр-ліги призвела до втрати лідерства - команду Жозе Моурінью наздогнав "Манчестер Сіті". У обох команд - 46 очок в активі. Додамо, що до 20-го ігрового дня "Челсі" лідирував, видавши тривалу 14-матчеву серію без поразок.

"Сині" відкрили рахунок на 18-й хвилині - Диегу Коста замкнув передачу Оскара на дальній штанзі. Проте через 12 хвилин "Шпори" зусиллями Гаррі Кейна зрівняли рахунок, а наприкінці першого тайму забили ще два голи. У другому таймі обидві команди ще по два рази по черзі вражали ворота суперників.

А в цілому, 21-річний нападник "Тоттенгема" став справжнім героєм матчу, і тепер він вже точно звернув увагу на свою футбольну персону - крім двох голів йому вдалося ще й заробити пенальті.

Додамо, що в останній раз команда, яку тренував португалець Жозе Моурінью, пропускала п'ять голів в одному матчі в 2010-му році. Тоді "Реал" португальця програв в "ель-класіко" "Барселоні". Тоді "Барса" перемогла з рахунком 5:0.

20 Лестер Сіті 20 3 5 12 19 33 -14 14

Тепер команди англійської Прем'єр-ліги зможуть відпочити після напруженого 10-денного відрізка, протягом якого команди провели 4 матчі, відсутність ігор до 10 січня сприймається як справжнє полегшення.

Додамо, що в списку бомбардирів чемпіонату Англії лідирують Серхіо Агуеро з "Ман Сіті" та Дієгу Коста з "Челсі". В їх активі - 14 голів.

30 грудня стали відомі результати щорічного опитування від авторитетного журналу World Soccer. У топ-50 кращих футболістів 2014 року потрапили 14 представників Прем'єр-ліги Англії.