Бразилія стала переможцем футбольного Кубка Америки

Бразилія стала переможцем футбольного Кубка Америки Бразилія у фіналі обіграла Перу © twitter.com
Бразильцям не було рівних на домашньому турнірі.

7 липня на легендарному стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро відбувся фінальний матч футбольного Кубка Америки, в якому зустрілися збірні Бразилії та Перу.

"Селесао" відкрили рахунок вже на самому початку зустрічі, коли Евертон здорово замкнув передачу Жезуса. Однак перуанці не знітилися і навіть зуміли відігратися завдяки пенальті від Герреро.

Але не встигли порадіти футболісти головної сенсації турніру, як відразу отримали гол від Жезуса, який реалізував вихід з воротарем.

У другому таймі перуанці заграли активніше, що вилилося у вилучення Жезуса за двадцять хвилин до закінчення зустрічі.

Але реалізувати чисельну перевагу збірна Перу не зуміла, а наприкінці навіть пропустила ще один м'яч з пенальті від Рішарлісона, який і встановив остаточний рахунок у поєдинку.

Бразилія – Перу – 3:1

Голи: Евертон, 15, Жезус, 45, Рішарлісон, 90 (з пенальті) – Герреро, 44 (з пенальті).

Бразилія: Аліссон, Маркіньос, Алекс Сандро, Дані Алвес, Тіаго Сілва, Каземіро, Коутіньйо (Едер Мілітао, 77), Артур, Фірміно (Рішарлисон, 75), Евертон (Аллан, 90), Габріел Жезус.

Перу: Гальесє, Самбрано, Адвінкула, Абрам, Трауко, Флорес, Йотун (Руідіас, 78), Куева, Каррільо (Поло, 86), Тапія (Гонсалес, 82), Герреро.

Попередження: Габріел Жезус, Тіаго Сілва, Рішарлісон - Тапія, Самбрано, Адвінкула.

Видалення: Габріел Жезус, 70.

Таким чином, Бразилія завоювала свій дев'ятий Кубок Америки. Нагадаємо, в матчі за третє місце Аргентина обіграла Чилі з рахунком 2:1.

Раніше повідомлялося про те, що Ліонель Мессі відмовився від медалі Кубка Америки.