Блохіну не сподобалося, що «Динамо» злякалося своєї хорошої гри на початку матчу

Олег Блохін вважає, що «Динамо» повинно було забити ще 2-3 голи своїм хорватським одноклубникам. У той же час наставник киян поскаржився, що після гарного початку і швидкого гола його футболісти дещо злякалися такого сприятливого розвитку подій і тієї гри, яку показували в перші 20 хвилин.

Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін вважає, що його команда могла здобути ще більш впевнену перемогу над одноклубниками із Загреба.

"Я вважаю, що ми повинні були забити ще 2-3 голи і закінчити гру", - сказав він на післяматчевій прес-конференції.

При цьому Блохін зазначив, що його команда практично не дала супернику створити свої небезпечні моменти.

У той же час наставник киян поскаржився, що після гарного початку гри і швидкого гола його футболісти дещо злякалися такого сприятливого розвитку подій і тієї гри, яку показували в перші 20 хвилин. Унаслідок цього, за його словами, команда віддала супернику ініціативу в центрі поля.

Київське «Динамо» здобуло першу перемогу в групі Ліги чемпіонів з 2009 року (ВІДЕО)

Блохін вказав на те, що в другому таймі "Динамо" перебудувало свою гру з урахуванням поточного результату. При цьому він зазначив, що йому не сподобалися деякі моменти в грі своїх підопічних.

У свою чергу, головний тренер "Динамо" Загреб Анте Чачіч зазначив, що його команда грала з дуже сильним суперником, який переміг абсолютно заслужено.

За його словами, київський клуб особливо сильним виглядав у першому таймі, а також йому надав сил швидкий гол.

Крім того, Чачіч визнав, що чемпіон Хорватії за своїм потенціалом є найбільш слабкою командою в своїй групі і має у своєму складі багато молодих гравців.

Як повідомлялося, київське "Динамо" здобуло перемогу з рахунком 2:0 над хорватським "Динамо" із Загреба у другому турі групового етапу Ліги Чемпіонів.

Білоруський БАТЕ в Мінську сенсаційно обіграв «Баварію» - 3:1 (ВІДЕО)

Ліга чемпіонів: «Шахтар» зіграв унічию з «Ювентусом» (ВІДЕО)

Ахметов і Суркіс сподіваються, що Динамо і Шахтар «знайдуть сили» вийти з групи в ЛЧ