"Байєр" перервав п'ятиматчеву безпрограшну серію "Атлетико"

"Байєр" перервав п'ятиматчеву безпрограшну серію "Атлетико" "Байєру" вдалося обіграти фіналіста ЛЧ-2013/14 © facebook.com/bayer04fussball
Чемпіон Іспанії мінімально поступився леверкузенському "Байєру" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

Німецький "Байєр" у домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів завдав поразки фіналіста минулорічного розіграшу і чемпіону Іспанії "Атлетико" - 1:0.

Єдиний гол зустрічі забив хавбек леверкузенців Хакан Чалханолглу на 57-й хвилині. Крім поразки "матрацники" втратили ще двох гравців, які не зможуть допомогти команді у грі 17 березня на стадіоні "Вісенте Кальдерон": Тіагу і його партнер Дієго Годін отримали попередження і тепер отримають дискваліфікацію через перебір "гірчичників".

Ліга чемпіонів. Плей-офф

1/8 фіналу. Перший матч

"Байєр" (Німеччина) - "Атлетико" (Іспанія) - 1:0 (0:0)

Гол: Хакан Чалханоглу, 57 (1:0).

"Байєр" (Леверкузен): Лено, Хільберт, Пападопулос, Спахіч, Венделл, Белларабі, Бендер (Рольфес, 68), Кастро, Хакан Чалханоглу (Брандт, 87), Сон Хин Хв, Дрмич (Кісслінг, 80).

"Атлетико" (Мадрид): Мойя, Хуанфран, Міранда, Годін, Сікейра (Хесус Гамес, 38), Арда Туран (Фернандо Торрес, 64), Грізманн, Габі, Тіагу, Ньїгес (Рауль Гарсія, 42), Манджукіч.

Попередження: Тіагу, 22. Пападопулос, 36. Венделл, 58. Годін, 60. Бендер, 62. Кастро, 88. Кісслінг, 89. Фернандо Торрес, 89. Хесус Гамес, 90+2.

Видалення: Тіагу, 76.

Суддя: Краловец (Чехія).

25 лютого. Леверкузен. Стадіон "БайАрена".

Додамо, що "аптекарі" перервали безпрограшну серію "Атлетико", яка тривала 5 матчів. Востаннє підопічні Дієго Сімеоне програвали у Лізі Чемпіонів на стадії групового турніру - 16 вересня грецькому "Олімпіакосу" 2:3.

Напередодні ще один представник Іспанії в Лізі Чемпіонів Барселона успішно завершила зустріч в рамках першого матчу 1/8 фіналу. Каталонці здолали на виїзді "Манчестер Сіті" 1:2. Обидва голи "блаугранас" записав на свій рахунок уругваєць Луїс Суарес. У англійського чемпіона відзначився аргентинець Серхіо Агуеро.