«Баварія» вийшла у фінал Ліги Чемпіонів

© wagen.com.ua
Мюнхенська «Баварія» стала другим фіналістом Ліги чемпіонів сезону 2011-2012 років, обігравши у півфіналі мадридський «Реал». У відповідному матчі у столиці Іспанії команди зіграли з рахунком 2:1.

Футбольний клуб «Баварія» обіграв «Реал» і вийшов у фінал Ліги Чемпіонів. Матч, який проходив у Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» складався благополучно для «Реала». Кріштіано Роналду вже на 6 хвилині реалізував пенальті. На 14 хвилині португалець подвоїв перевагу «Реала» - 2:0.

Однак на 27 хвилині Арьєн Роббен теж з пенальті встановив рахунок 2:1. Нагадаємо, що перший матч між клубами закінчився з аналогічним рахунком на користь «Баварії». Таким чином загальний рахунок протистояння був 3:3. Оскільки рахунок поєдинку в Мадриді не змінився до кінця основного часу, то команди грали додатковий час.

У додаткові 30 хвилин «Реал» і «Баварія» не змогли забити і переможець визначався у серії пенальті.

У серії пенальті перші два удари «Реала» парирував голкіпер «Баварії» Нойер, проте воротар Ікер Касільяс після також відбив два удари гравців німецької команди. Вирішальний пенальті у «Баварії» реалізував Бастіан Швайнштайгер.

Голи: Кріштіану Роналду, 6, з пенальті, 14 - Арьєн Роббен, 27, з пенальті

«Реал Мадрид»: Ікер Касільяс, Альваро Арбелоа, Марсело, Пепе, Серхіо Рамос, Анхель Ді Марія, (Кака, '75), Кріштіану Роналду, Самі Хедіра, Хабі Алонсо, Карім Бензема, (Гонсало Ігуаїн, '106), Месут Озіл, (Естебан Гранеро, '111)

«Баварія»: Мануель Нойер, Джером Боатенг, Луїс Густаво, Філіп Лам, Хольгер Бадштубер, Бастіан Швайнштайгер, Давид Алаба, Тоні Крооc, Арьєн Роббен, Маріо Гомес, Франк Рібері, (Томас Мюллер, '95)

Попередження: Пепе, 27. Альваро Арбелоа, 59. Естебан Гранеро, 115. - Давид Алаба, 5. Арьєн Роббен, 90. Луїс Густаво, 102. Хольгер Бадштубер, 104.

Серія пенальті: Алаба - 0:1. Кріштіану Роналду - 0:1 (воротар). Гомес - 0:2. Кака - 0:2 (воротар). Кроос - 0:2 (воротар). Хабі Алонсо - 1:2. Лам - 1:2 (воротар). Серхіо Рамос - 1:2 (повз). Швайнштайгер - 1:3.

Голи: Роналду, 6, 16 (пен) - Роббен, 27 (пен).

Як повідомлялося, 24 квітня першим півфіналістом став англійський «Челсі», який пройшов «Барселону».