«Барселона» достроково стала чемпіоном Іспанії

© warfront.ucoz.ru
«Барселона» стала чемпіоном Іспанії, зігравши у 36-му турі внічию 1:1 з валенсійською «Леванте».

На 28-й хвилині матчу рахунок відкрив півзахисник Барселони Сейду Кейта, забивши гол у ворота «Леванте». Однак до кінця першого тайму господарі змогли відігратися. Автором забитого м'яча став еквадорець Феліпе Кайседо. До кінця матчу рахунок вже не мінявся.

Набране у результаті зустрічі очко дозволило «Барселоні» оформити перемогу в чемпіонаті. Цей титул каталонський клуб отримує вже 21-й раз, і втретє за останні три роки.

Мадридський «Реал», що займає у таблиці другий рядок, відстає від «Барселони» на шість очок. До кінця чемпіонату залишається два тури, проте навіть якщо мадридцям вдасться надолужити відставання, каталонський клуб залишиться лідером за рахунок перемог в особистих зустрічах.