"Барселона" стала клубним чемпіоном світу

"Барселона" стала клубним чемпіоном світу "Барселона" виграла черговий трофей © twitter.com/ARAesports
Каталонський клуб у фіналі обіграв аргентинський "Рівер Плейт".

"Барселона" стала переможцем клубного чемпіонату світу. Каталонський клуб у півфіналі обіграв китайський "Гуанчжоу" (3:0), а у фіналі з тим же рахунком розібрався з аргентинським "Рівер Плейтом".

"Барселона" відкрила рахунок у фінальній зустрічі на 36-й хвилині - Мессі відзначився після скидки від Неймара. А після перерви дубль оформив Суарес. Спершу уругваєць реалізував вихід один на один після пасу Бускетса, а потім забив головою після навісу Неймара.

"Рівер Плейт" (Аргентина) - "Барселона" (Іспанія) - 0:3

Голи: Мессі, 36, Суарес, 49, 68

Крім того, Суарес зробив хет-трик у півфіналі, а тому з п'ятьма голами у двох матчах був визнаний кращим гравцем турніру.

Зазначимо, що "Барселона" стала першою командою, якій вдалося виграти клубний чемпіонат світу втретє, а також завоювала свій п'ятий трофей в поточному році.

"Бронзу" клубного чемпіонату світу виграла японська команда "Санфречче Хіросіма", яка у матчі за третє місце перемогла "Гуанчжоу" з рахунком 2:1.

Нагадаємо, у минулому році клубним чемпіоном світу став мадридський "Реал", який у фіналі обіграв аргентинський "Сан-Лоренсо".