"Барселона" - "Севілья": огляд матчу, відео голів

"Барселона" - "Севілья": огляд матчу, відео голів Коноплянка перевів гру в овертайм © twitter.com/ChampionsLeague
У неймовірному матчі за Суперкубок УЄФА дві іспанські команди забили 9 м'ячів.

"Барселона" і "Севілья" в Тбілісі розіграли Суперкубок УЄФА. Каталонці виграли завдяки голу, забитому в додатковий час, і стали п'ятиразовими володарями Суперкубку.

Вже на початку другого тайму "Барса" вела з рахунком 4:1, однак "Севілья" знайшла в собі сили відігратися. На 68-й хвилині на поле вперше у складі андалузців з'явився Євген Коноплянка, який став автором четвертого м'яча. У овертаймі все, здавалося, йшло до серії пенальті, проте "Барселона" все-таки зуміла забити переможний м'яч на 115-й хвилині матчу.