"Атлетико" - "Байєр 3:2 - відео голів

"Атлетико" - "Байєр 3:2 - відео голів "Матрасники" провели чудову гру та вийшли до чвертьфіналу © Facebook/FC Atletico
В Мадриді відбулась напружена гра між місцевим "Атлетико" та гостями з Німеччини. Щоб виявити переможця, командам знадобилась серія пенальті.

В Мадриді на стадіоні "Вісенте Кальдерон" відбувся другий поєдинок 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між місцевим "Атлетико" і німецьким "Байєром" з Леверкузена.

Три тижні тому на виїзді минулорічний фіналіст ЛЧ програв 0:1 німецькій команді. І "матрацники". зуміли домогтися необхідного результату, забивши в середині першого тайму. В інший час підопічні Дієго Сімеоне володіли перевагою, але в підсумку справа дійшла до серії післяматчевих пенальті.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Матч-відповідь

"Атлетико" (Іспанія) - "Байєр" (Німеччина) - 1:0 д. в.(1:0, 0:0, 0:0) Пенальті - 3:2

Голи: Маріо Суарес, 27.

Перший матч - 0:1.

Серія пенальті: Рауль Гарсія - 0:0 (мимо). Чалханоглу - 0:0 (воротар). Грізманн - 1:0. Рольфес - 1:1. Маріо Суарес - 2:1. Топрак - 2:1 (вище). Коку - 2:1 (воротар). Кастро - 2:2. Торрес - 3:2. Кісслінг - 3:2 (мимо).

"Атлетико" (Мадрид): Мойя (Хмар, 23), Хуанфран, Хіменес, Міранда, Хесус Гамес, Кані (Рауль Гарсія, 46), Маріо Суарес, Коке, Арда Туран, Грізманн, Манджукіч (Фернандо Торрес, 83).

"Байєр" (Леверкузен): Лено, Хільберт, Омер Топрак, Спахіч, Венделл, Белларабі, Кастро, Бендер (Пападопулос, 105), Хакан Чалханоглу, Сон Хин Хв (Рольфес, 77), Дрмич (Кісслінг, 69).

Попередження: Спахіч, 26. Хіменес, 30. Омер Топрак, 65. Хесус Гамес, 72. Маріо Суарес, 75. Хакан Чалханоглу, 78. Венделл, 89. Кісслінг, 102. Фернандо Торрес, 110. Пападопулос, 113.

Суддя: Ріццолі (Італія).

17 березня. Мадрид. Стадіон "Вісенте Кальдерон".

Команди пробивали 11-метрові удари занадто погано як для плей-офф Ліги Чемпіонів. Трохи точнішими виявилися господарі, які перемогли 3:2. Вирішальний удар на рахунку Фернандо Торреса. Додамо, що ще на початку матчу через травму поле залишив воротар Мігель Анхель Мойя, а його замінив молодий словенець Ян Хмар.

Таким чином, "Атлетико" зумів пройти перший етап ігор на виліт і тепер чекає суперника по чвертьфіналу. Нагадаємо, що жеребкування відбудеться 20 березня в Ньоні, а в 1/4 фіналу, крім "Атлетико", зіграють "Реал", "Порту", ПСЖ, "Монако" і "Баварія".