"Аталанта" - "Шахтар": найкращі фото матчу Ліги чемпіонів

Фото
Донецька команда святкувала яскраву перемогу.

У вівторок, 1 жовтня, у Мілані на легендарному стадіоні "Сан-Сіро" в рамках 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів італійська "Аталанта" приймала донецький "Шахтар".

"Гірники" першими пропустили після того, як Сапата пробив головою. Українці зрівняли рахунок на 44-й хвилині Мораєс вийшов один на один і переграв голкіпера. На останній хвилині гості зуміли організувати переможну атаку. Додо отримав м'яч на фланзі, відпасував у центр на Соломона, а ізраїльський хавбек розібрався з воротарем - 2:1.

"Шахтар" здобув перші три очки у квартеті С, тоді як "Аталанта" поступилася у другій грі поспіль. Наступний матч у Лізі чемпіонів "гірники" проведуть 22 жовтня вдома проти загребського "Динамо".

"Аталанта" – "Шахтар" - 1:2: ключові моменти матчу, відео голів.