Аргентина обіграла Чилі і завоювала "бронзу" Кубка Америки

Аргентина обіграла Чилі і завоювала "бронзу" Кубка Америки Аргентинці забили два голи в першому таймі © Sky Sports
Команди провели матч за третє місце на турнірі.

Відбувся матч за третє місце Кубка Америки-2019, в якому Аргентина обіграла Чилі з рахунком 2:1.

Голами у складі переможців у першому таймі відзначилися Серхіо Агуеро та Пауло Дібала. Чилійці відповіли результативним ударом Артуро Відаля з пенальті.

Команди на 37-й хвилині отримали по видаленню - конфлікт на полі влаштували Ліонель Мессі та Гарі Медель. Обидва отримали червону картку.

Аргентина - Чилі - 2:1
Голи: Агуеро, 12, Дібала, 22 - Відаль, 59 (з пенальті)

У фіналі 7 липня зустрінуться команди Бразилії та Перу.

Раніше повідомлялося, що Мессі виграв "Золоту бутсу" в шостий раз в кар'єрі.