ЮНАКІВ ОКРИЛЮЮТЬ НАДІЇ

У Миколаєві провели третій абсолютний чемпіонат України з боксу. Переміг місцевий атлет Артем Цариков, якого тренують його батько Василь і Сергій Корчинський...

У турнірі, що пройшов за системою з вибуванням, виступили вісім спортсменів. З найсильніших був відсутній лише олімпієць харків’янин Олексій Мазикін. У фіналі Цариков із незначною перевагою подолав Олександра Яценка (Севастополь — Київ) — 22:21. Третім став кіровоградець Олексій Орабко.

Обидва фіналісти молоді. 20-річний Артем був срібним призером юніорської першості Європи. Олександр на рік старший. Він перший із боксерів незалежної України став чемпіоном світу серед юніорів, учасник Сіднейської олімпіади. І з обома тренери пов’язують чималі надії в найближчому майбутньому.

Ну а до Царикова абсолютними чемпіонами були бориспілець Володимир Лазебник і харків’янин Віталій Натесов.

Завершився важкий сезон, у якому український бокс успішно витримав іспит на європейському чемпіонаті і в олімпійському Сіднеї. Канікули ж триватимуть недовго. У середині січня провідні почнуть навчально-тренувальний збір у Кончі-Заспі. А головними офіційними змаганнями в 2001-му стануть червневий чемпіонат світу в Ірландії, вересневий чемпіонат Європи серед юніорів у Боснії та дві кадетські першості — європейська в Англії (липень) і світова в Баку (вересень).