УСІМ КУБКАМ КУБОК!

Великого успіху домоглася жіноча гандбольна команда «Мотор» із Запоріжжя. Вперше в історії незалежної України запоріжки стали володарками європейського клубного трофея — Кубка кубків...

Великого успіху домоглася жіноча гандбольна команда «Мотор» із Запоріжжя. Вперше в історії незалежної України запоріжки стали володарками європейського клубного трофея — Кубка кубків. Фінал цього турніру, як завжди в гандболі, складався з двох матчів. У першому в себе вдома спортсменки «Мотора» перемогли «Нордстранн» з Осло з перевагою в шість м’ячів, що не гарантувало загального успіху, — 26:20. Проте вихованки Леоніда Євтушенка не робили різниці між домашнім майданчиком і виступом у гостях. І в столиці Норвегії підопічні Леоніда Євтушенка діяли злагоджено, сміливо, домігшись другої перемоги з рахунком 23:18.

Нагадаємо, що в грудні минулого року в Румунії на чемпіонаті Європи національна збірна України з гандболу завоювала срібні медалі під керівництвом головного тренера Леоніда Євтушенка. Зі складу національної команди в «Моторі» нині виступали Олена Цигиця, Олена Резнір, Тетяна Яресько і Лілія Столпакова, а також легіонерка з Росії, бронзова призерка європейської першості Тетяна Дядечко.

Запоріжжя поступово стає центром ігрових видів спорту в Україні. А в гандболі тут дуже давні традиції — ще 1976 року на XXI Олімпійських іграх у Монреалі чемпіонами в складі збірної СРСР стали гравці запорізького «Буревісника» — воротар Михайло Іщенко, лінійний Сергій Кушнирюк, розігруючий Юрій Лагутін і лінійний Олександр Рєзанов. На Московській Олімпіаді 1980 року Іщенко й Кушнирюк одержали по другій золотій медалі.