Продаж аеродромних плит з проданого за 13 млн грн кримського аеродрому принесе новим власникам більше 50 млн грн

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Вже пару днів після проведення конкурсу з продажу військового аеродрому було розпочато демонтаж плит, а в інтернет-просторі з'явилися свіжі оголошення з продажу 22 тисяч плит аеродромних ПАГ-18 за ціною 2 тисячі 300 гривень за штуку.

Лише продаж 22 тисяч аеродромних плит зі злітно-посадкової смуги Багеровського аеродрому в Ленінському районі Криму, проданого в кінці травня за 13,3 мільйона гривень (з ПДВ), принесе новим власникам більше 50 мільйонів гривень. Про це йдеться в статті Валентини Самар «Розпаювання Криму-2».

Багеровський аеродром був побудований в 1947 році. Його злітно-посадкова смуга довжиною 3,8 кілометра і шириною 80 метрів була однією з найбільших в СРСР і призначалася для посадки важких бомбардувальників. У 80-х роках смуга була реконструйована під резервну посадочну смугу для багаторазового космічного корабля «Буран».
Автор пише, що переможець конкурсу - керченське ТОВ «Лама» - вже пару днів після проведення конкурсу з продажу військового аеродрому почало демонтаж плит, а в інтернет-просторі з'явилися свіжі оголошення з продажу 22 тисяч плит аеродромних ПАГ-18 за ціною 2 тисячі 300 гривень за штуку. «Нехитрі арифметичні дії б'ють наповал успішністю угоди: якщо тільки плити продати, то можна виручити більше 50 мільйонів гривень», - йдеться в статті.
За даними автора, співвласниками ТОВ «Лама» в рівних мільйонних частках є дві фізособи - Михайло Якименко та Юрій Шумаков. Обидва - жителі Єнакієвого Донецької області. Причому, бізнес-біографія останнього пов'язана партнерськими узами з Юрієм Іванющенко.
На території ж аеропорту, за словами Якименка, ТОВ «Лама» має намір займатися сільським господарством і вітроенергетикою. А саме: побудувати тепличний комбінат для вирощування овочів, комбікормовий завод продуктивністю близько 24 тисяч тонн, ферму для утримання великої рогатої худоби, зерносховище на 25000 тонн і встановити 50 вітряних веж.
«І це правильно: уряд недавно заявив, що в розвитку поновлюваних джерел електроенергії надалі ставка буде робитися саме на вітроенергетику», - резюмує автор.
Детальніше читайте у статті Валентини Самар «Розпаювання Криму-2» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна». !zn
Читайте також:

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі