НОВИНИ

Поділитися
Був би зв’язок, а доходи будуть... Як повідомляє агентство «Українські новини», доходи операторів від надання послуг міського і сільського телефонного зв’язку за січень-травень становили 779,8 млн...

Був би зв’язок, а доходи будуть...

Як повідомляє агентство «Українські новини», доходи операторів від надання послуг міського і сільського телефонного зв’язку за січень-травень становили 779,8 млн. гривень, у тому числі міського — 721,9 млн., сільського — 57,8 млн. гривень. Це склало 23% усіх доходів галузі зв’язку, що сягнули в січні-травні 3,4 млрд.

2000 року доходи операторів від надання послуг місцевого телефонного зв’язку зросли на 8% — до 1,83 млрд. гривень. У тому числі доходи від міського зв’язку зросли на 8,9% — до 1,68 млрд. гривень, сільського — знизилися на 3,1% — до 151,9 млн.

В Україні більшу частину ринку місцевого зв’язку контролює «Укртелеком».

UMC: «сотка» для Зони

Компанія UMC разом із Siemens, який поставить устаткування, розпочали проект створення мережі стільникового зв’язку в стандарті GSM на Чорнобильській АЕС, у місті Славутичі й у 30-кілометровій зоні відчуження навколо станції. Створення мережі стільникового зв’язку покликане сприяти реалізації на ЧАЕС програми «Укриття» зі створення екологічно чистого саркофага над четвертим блоком станції.

Вже в липні нинішнього року UMC планує повністю завершити забезпечення зв’язком Чорнобильського регіону. Зараз компанія підтримує стільниковий зв’язок стандарту NMT-450 i лише у Славутичі.

UMC — перший оператор мобільного зв’язку в Україні, створений 1992 року. Він надає мобільний зв’язок у стандартах GSM-900/1800 і NMT-450i. В даний час кількість абонентів компанії перевищує 600 тис. чоловік.

У Держкомзв’язку —
нова людина і нове крісло

Кабінет міністрів створив у складі Державного комітету по зв’язку та інформатизації Державний департамент інформаційних технологій і комп’ютерних мереж. У місячний термін Держкомзв’язку має розробити положення про новий підрозділ і передати його в Кабмін.

Директором департаменту призначено Віктора Лисицького, котрий до цього обіймав посаду урядового секретаря в Кабміні Віктора Ющенка.

Держкомзв’язку є основним регулятором ринку телекомунікацій, до його складу входить 12 управлінь.

ВNР Paribas:
«Ми вам не по кишені»

Компанія BNP Paribas вийшла зі складу консорціуму радників з продажу «Укртелекому». Про це на прес-конференції повідомив Стів Джонсон, голова правління Millennium Financial Services, що входить до складу консорціуму.

За його словами, вихід BNP Paribas із проекту пов’язаний лише з економічними причинами: початкові витрати консорціуму по проекту виявилися завеликими для українського бюджету.

Пан Джонсон сказав, що BNP Paribas нині веде переговори з одним із потенційних покупців «Укртелекому» і може виступити радником із боку покупця.

Зараз консорціум радників складається з компаній Squire, Sander & Dempsey L.L.P. (юридичний радник), Millennium Financial Services (фінансовий радник) і Mason Communications (технічний радник).

За словами пана Джонсона, консорціум також має намір залучити до проекту з приватизації «Укртелекому» компанію Arthur Andersen, що входить у велику «п’ятірку» аудиторів. Arthur Andersen проводила аудит «Укртелекому».

Було висловлено впевненість, що радникам удасться завершити приватизацію «Укртелекому» до кінця нинішнього року.

У рамках контракту з ФДМ консорціум має розробити стратегію продажу «Укртелекому», монополіста внутрішнього телефонного зв’язку в Україні, оцінити його вартість і знайти покупців. Кабмін від цього продажу планує виручити не менше 600 млн. доларів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі