Bloomberg: Від протестів на Уолл-стріт страждає малий бізнес, а не корпорації

Поділитися
Акція протестів «Захопи Уолл-стріт», викликана невдоволенням громадян США різницею доходів і високим рівнем безробіття, завдає сильного збитку бізнесу розташованих у головному фінансовому центрі Нью-Йорка ресторанам і магазинам, оскільки поліцейські блокують разом з мітингувальниками і потік покупців, повідомляє Bloomberg.

«Якщо це не закінчиться найближчим часом, я залишуся банкрутом», - скаржиться Марк Епштейн, 53-річний президент кафе Milk Street на Уолл-стріт. З початку протестів у фінансовому районі міста місяць тому обсяг продажів у його закладі впав на 20%. Крім цього, через ситуацію, що склалася йому скоро доведеться звільнити 103 людей, яких він взяв на роботу в червні, коли відкрилося Milk Street. «Протестувальники не розуміють наслідків своїх дій», - вважає М. Епштейн. «Хто, на їхню думку, створить робочі місця, за які вони так борються?», - говорить він.

Головний менеджер ювелірного бутика Boutique Tourbillon Каролін Андерсон також побоюється за майбутнє свого бізнесу. За її словами, потік клієнтів впав на 20%. Її колега Вінсент Алессі з стейк-хаусу Bobby Van's розповів, що доходи від ланчів у його ресторані скоротилися вдвічі.

Водночас деякі бізнесмени тільки виграли від акцій протесту через приплив туристів і активістів. «Мабуть, демонстранти навіть допомагають нашому бізнесу», - розповіла Ізабелла Байллі, 54-річна продавщиця в газетному кіоску. «Вони дуже мирні. Ми навіть дозволили їм користуватися нашою ванною кімнатою та інтернетом», - додає вона.

Протест американців під гаслом «Захопи Уолл-стріт», що почався в Нью-Йорку 17 вересня, швидко підхопили інші країни. Подібні акції почалися в Італії, Німеччини, Швеції, Великобританії, Австралії, Філіппінах і в Новій Зеландії. Крім цього, своїх співгромадян підтримали мешканці Лос-Анджелеса, Майамі і Вашингтона. У Римі мирні акції переросли в погроми: протестуючі закидали будівлі банків «коктейлями Молотова» і підпалювали автомобілі. У Лондоні до протестів проти фінансових інститутів приєднався Джуліан Ассанж.

Цього місяця фінансові організації публікують звіти. Підприємці при цьому не згадують у них протести, які охопили США, або їх вплив на результати діяльності компаній. Головні офіси Bank of America, JPMorgan Chase & Co. і Citigroup знаходяться досить далеко від епіцентру протестуючих, підкреслює Bloomberg.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі