Жебрівський запропонував не проводити вибори в Донбасі у 51 населеному пункті - ЗМІ

Поділитися
Жебрівський запропонував не проводити вибори в Донбасі у 51 населеному пункті - ЗМІ Жебрівський пропонує не проводити вибори в 51 населеному пункті
В нову місцеву громаду з центром у Красному Лимані висловили бажання об'єднатися 13 населених пунктів Краснолиманського району.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський запропонував Центральної виборчої комісії не проводити місцеві вибори в 51 населеному пункті на території, підконтрольній Україні.

Про це йдеться в листі Жебрівського в ЦВК, копія якого потрапила в розпорядження "Українських Новин".

Згідно з пропозиціями Жебрівського, в нову місцеву громаду з центром у Красному Лимані висловили бажання об'єднатися 13 населених пунктів Краснолиманського району.

12 населених пунктів Ясинуватського району хочуть об'єднатися в громаду з центром в селищі Очеретине.

Краматорськ буде об'єднаний з п'ятьма населеними пунктами Слов'янського району.

Ще три громади будуть створені в Слов'янському районі, два - в Добропільському і один - в Артемівському районі Донецької області.

10 серпня ЦВК закликала Раду терміново визначити райони Донбасу, де місцеві вибори не відбудуться.

8 серпня Жебрівський заявив, що має намір офіційно просити ЦВК перенести вибори в Донбасі на 2017 рік.

Як відомо, глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський проти виборів в українській частині Донбасу до проведення адміністративної реформи, а також настання світу.

"Вважаю, що треба вводити військово-цивільні адміністрації. Я багато спілкуюся з людьми, які приїжджають сюди. Звичайно, промили мізки рашистською пропагандою повністю. Вата замість мізків. Але навіть серед цих людей 70 відсотків хочуть лише одного - миру. І щоб відчепилися все. Люди деморалізовані, дезорієнтовані і дезінтегровані. Про який вибір людей можна говорити?" – сказав він в кінці липня.

Закон про місцеві вибори, прийнятий 14 липня, передбачає проведення місцевих виборів 25 жовтня на всій території України, крім Донбасу і Криму.

Як писав у своїй статті для ZN.UA Чим злякала держава потенційних фальсифікаторів місцевих виборів?, аналітик Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев, новий закон про місцеві вибори, який не пройшов належного професійного аналізу і повноцінної дискусії у парламенті, загострює ризики маніпуляцій в локальних кампаній. На його думку, кулуарність підготовки та прийняття закону не дозволила експертам і депутатам повноцінно перевірити виборчі процедури на чутливість до фальсифікацій. Але запропонована для місцевих виборів в Україні виборча система, враховуючи досвід практичного застосування аналогічної в окремих регіонах Російської Федерації, не налаштовує на оптимістичні прогнози.

"У Росії використання системи, подібної до української, не тільки не призвело до зменшення корумпованості виборчого процесу, але і стало причиною масових взаємних фальсифікацій між кандидатами, висунутими однією партією в різних територіальних округах", - зазначив Клюжев.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі