Зеленський не пройшов перевірку на безумовну лояльність з боку адміністрації Трампа — оглядач

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Зеленський не пройшов перевірку на безумовну лояльність з боку адміністрації Трампа — оглядач © прес-служба Володимира Зеленського
Його вирішили "подресирувати": поставити нового президента в складну ситуацію, дати відчути себе без вини винуватим, змусити його сіпатися і подивитися, як він буде виходити з цієї ситуації".

Так чому ж Рудольф Джуліані так і не приїхав у Київ для обробки новообраного президента з метою якнайшвидшого отримання необхідної його клієнту Трампу інформації? Версій ми зібрали кілька, причому виявлення в оточенні Зеленського фігури Лещенка знаходиться в цьому рейтингу на самому останньому місці. За однією версією, приїзд не відбувся, оскільки, за інформацією Джуліані, Зеленський не горить бажанням зберігати Луценка на посаді генпрокурора. Внаслідок чого може позбавити лобістів Трампа зручного механізму поставки даних проти Байдена. Зе не пройшов перевірку на безумовну лояльність, і його вирішили "подресирувати": поставити нового президента в складну ситуацію, дати відчути себе без вини винуватим, змусити його сіпатися і подивитися, як він буде виходити з цієї ситуації".

Про це у своїй статті для DT.UA пише Тетяна Силіна. На її думку, це цілком в стилі людей, подібних Джуліані і його клієнту Трампу, відомому своїм фірмовим прийомом різко смикати на себе руку зарубіжних колег при рукостисканні, навмисно бентежачи їх перед початком переговорів.

"Але найбільш вірогідним видається те, що приїзду Джуліані в Україну перешкодили обурення і шум, підняті демократами і ЗМІ після його першого інтерв'ю з анонсом цілей поїздки в Київ. Прихильники Байдена негайно звинуватили особистого адвоката президента у спробах тиску на представників іншої держави з метою отримати якісь бонуси для свого клієнта на майбутніх президентських виборах у США", - зазначає оглядач.

Як зауважила Washington Post, "Отже, Руді втручається в закордонне розслідування, намагаючись знайти бруд і звинуватити Байдена у втручанні в закордонне розслідування".
Голова комітету Палати представників з питань розвідки Адам Шифф закликав Конгрес прийняти закон, який забороняє учасникам виборчих кампаній співпрацювати з іноземними урядами для впливу на американські вибори. А сенатор-демократ Кріс Мерфі звернувся до колег по верхній палаті Конгресу із закликом почати розслідування, з якими цілями адвокат Трампа мав намір відвідати Київ. Мерфі заявив, що Сенат повинен направити в Білий дім офіційний запит, чому приватна особа, яка не є посадовою, планує відправитися в закордонну поїздку без узгодження з Держдепом з цілями, що прямо стосуються зовнішньої політики США.

Детальніше про закулісну дипломатію між США та Україною читайте в статті Тетяни Силіної "У позі Зю" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі