Заява Управління прес-служби МО України

Поділитися
14 листопада ц.р. депутат Європарламенту Джованні Клаудіо Фава заявив, що Україна причетна до таємних операцій ЦРУ, зокрема нібито вона приймала на авіаційній базі літаки ЦРУ...

14 листопада ц.р. депутат Європарламенту Джованні Клаудіо Фава заявив, що Україна причетна до таємних операцій ЦРУ, зокрема нібито вона приймала на авіаційній базі літаки ЦРУ. Як «докази» згадувалися відеоматеріали, продемонстровані російським телеканалом «РТР-Планета» у 2006 році.

Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважене заявити, що звинувачення щодо нібито причетності України до таємних операцій ЦРУ є черговою провокацією, інспірованою ззовні і направленою на дискредитацію нашої держави.

У березні 2006 року після демонстрації згаданого телевізійного сюжету на російському каналі «РТР-Планета» Міністерство оборони України аргументовано і з документальним підтвердженням спростувало усі звинувачення як неправдиві і абсолютно безпідставні.

Міністр оборони Анатолій Гриценко тоді одразу ж організував виїзд журналістів, у т.ч. телеканалу «РТР-Планета» до гарнізону «Макарів-1», де, за твердженням авторів фільму, начебто утримувалися в’язні ЦРУ. Журналістам було надано можливість, за їх бажанням, перевірити будь-яку будівлю у гарнізоні.

Українські ЗМІ об’єктивно висвітлили отримані документи і факти, до українського суспільства було донесено правдиву інформацію, інформаційна провокація була зупинена. На жаль, цього не зробили журналісти телеканалу «РТР-Планета» для російської і міжнародної аудиторії.

З метою примусового спростування недостовірної інформації телеканалом «РТР-Планета» у травні 2006 року Міністерство оборони України і особисто Анатолій Гриценко звернулися до суду — з позовом до російського журналіста Аркадія Мамонтова і до Федерального державного унітарного підприємства «Всероссийская государственная телевизионная и радиовещательная компания».

24 липня ц.р. Голосіївський районний суд міста Києва розглянув цей позов у відкритому судовому засіданні і задовольнив його у повному обсязі.

Рішенням суду поширена у сюжеті телеканалу «РТР-Планета» інформація з цього приводу визнана недостовірною. Суд також зобов’язав «ВГТРК» спростувати вказану недостовірну інформацію у визначений судом час і спосіб.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі