Викриття американського посла з боку Луценка будуть руйнувати репутацію України як держави — експерт

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Викриття американського посла з боку Луценка будуть руйнувати репутацію України як держави — експерт © Генпрокуратура України
Очевидно, що ще лунатимуть прізвища й нові факти, пов'язані з Україною, і сьогодні ще складно оцінити масштаб шкоди - і для україно-американських відносин, і для України.

Чи то бажаючи "зістригти" вашингтонські політичні купони, чи то не розуміючи, що американська політична машина не працює як у серіалі "Картковий будинок", Юрій Луценко своїми викриттями американського посла в Києві та заявою про розслідування витоку інформації щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів випустив з пляшки джина, який довго руйнуватиме репутацію України як держави, не кажучи вже про рештки довіри до українського політичного класу.

Про це в своїй статті для DT.UA пише Олександр Хара, експерт "Майдану закордонних справ". За його словами, Трамп негайно скористався таким подарунком, зазначивши у Твіттері: що "змова з Росією відпадає, з'являється українська змова з метою допомогти Клінтон".

"В ефірі улюбленого телеканалу американського президента колишній федеральний прокурор Джо ДіГенова звинуватив Марі Йованович у тому, що вона начебто запевняла українських посадовців, що не варто зважати на Трампа, оскільки його незабаром усунуть унаслідок імпічменту, а також, що буцімто вона "згенерувала неправдиву інформацію стосовно Пола Манафорта", яку використав спецпрокурор Мюллер, - зазначає експерт. - Представник Інституту підзвітності уряду Пітер Швайцер розвинув тему України, закликавши провести детальне розслідування корупції сім'ї Байденів, адже син колишнього віце-президента був пов'язаний із Burisma Holdings (власником якої є колишній міністр екології Микола Злочевський) й отримав від цієї компанії 3,1 млн доларів. Це прізвище знов дивним чином спливло цього тижня у США, де маловідомий російськомовний ресурс повідомив про начебто готові в Генпрокуратурі справи проти українських високопосадових корупціонерів. Отже, Україна знов опинилася в центрі уваги як фішка незрозуміло чиєї гри".

За словами автора, попри те що 58% зареєстрованих виборців вважають розслідування Мюллера незаангажованим (згідно з опитуванням Hill.TV/American Barometer), його завершення та попередні висновки не наблизили позиції глибоко розділеного партійними та особистими уподобаннями американського суспільства.

"Оприлюднення всього звіту чи його частини знов піділлє олії у вогонь. Очевидно, що ще лунатимуть прізвища й нові факти, пов'язані з Україною, і сьогодні ще складно оцінити масштаб шкоди - і для україно-американських відносин, і для України, - що завдана другою спробою "печерських мудреців" влізти у внутрішньо американську політичну боротьбу й відкрито зробити ставку на одну зі сторін", - підкреслює експерт.

Детальніше про результати розслідування спецпрокурора у США та їхній вплив на американсько-українські відносини читайте у статті Олександра Хари "Трамп, Мюллер, Луценко і всі, всі, всі ..." в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі