ВЕЗ в Криму потрібно негайно скасувати, а на кордоні з півостровом поставити військових – експерт

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
ВЕЗ в Криму потрібно негайно скасувати, а на кордоні з півостровом поставити військових – експерт Україні треба вести себе з Кримом так, як з окупованою територією, - думка © vpoltave.info
Щодня у Крим ідуть українські товари на десятки мільйонів доларів.

Ганебний, цинічний і зрадницький закон про "вільну економічну зону" в окупованому Криму продовжує діяти. Сотні великовантажних автомобілів з українськими товарами на десятки мільйонів доларів щодня в'їжджають на територію Криму, значно полегшуючи країні-окупанту ту ж таки транспортну логістику, що є головним козирем у боротьбі за повернення півострова.

Про це в статті для DT.UA пише: Андрій Клименко, головний редактор порталу BlackSeaNews, експерт благодійного фонду "Майдан закордонних справ".

На думку автора, закон про "вільну економічну зону" в окупованому Криму повинен бути негайно скасований, а товарні поставки в окупований Крим з території материкової України повинні бути заборонені.

"Так, ми не можемо не розуміти, що наші співвітчизники, які залишилися в окупації, потребують українських товарів. Отож треба розгорнути відповідну інфраструктуру на неокупованій території - у районах Херсонської області по сусідству з Кримом. І громадяни, які живуть у Криму, зокрема й підприємці, мусять мати можливість придбати необхідні товари там. І при цьому не йти кілька кілометрів пішки між двома КПП", - пропонує Клименко.

На адміністративному кордоні з окупованим Кримом не повинно бути ні митних, ні прикордонних постів, а повинні перебувати військові і Національна гвардія, вважає автор.

Читайте також: Анексією Крима Росія прямо порушила статут ООН - Пауер

На його думку, озвучувані Україною цифри збитків від експропріації окупантами і їхніми маріонетками об'єктів державної та приватної власності на території Криму - близько 1 трлн грн – є смішними і в десятки разів менше реальних.

"Абсолютно неприпустима також замовчувана ситуація з видобутком газу на морському шельфі, що його досі веде й нарощує експропрійований "Чорноморнафтогаз". Причому найперспективніше родовище - Одеське - розміщене ближче до узбережжя Одеської області, ніж до Криму. Два млрд. куб. м газу, які належать українському народу, на рік ... І таких прикладів - безліч. Унікальні музеї та палаци, заповідники й порти, суднобудівні заводи і санаторії. Скільки-скільки там ми винні Росії за газ чи за щось ще? Насправді після анексії Криму Україна вже нічого не винна РФ. На багато років наперед", - впевнений Клименко.

Докладніше читайте в статті Андрія Клименка Крим. Про комерційні прибутки та моральні збитки у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі