У Кремлі здійснили спецоперацію проти України на виборах США — The New York Times

Поділитися
У Кремлі здійснили спецоперацію проти України на виборах США — The New York Times Москва провела спецоперацію проти України
У США вважають, що Москва продовжуватиме провокації і на чергових виборах в США

Для того, щоб посварити Україну і США, в Кремлі розробили воістину диявольський план. Там зуміли у своїх власних діях звинуватити Україну. Для цього працював цілий штат провокаторів.

Москва провела спецоперацію, щоб перекласти провину втручання у вибори президента США 2016 на Київ. Про це пише The New York Times, передає Українська правда.

Як наголошується в публікації, американська розвідка вважає, що спецслужби РФ просували конспіративні теорії і реальні факти, щоб створити враження, що саме Україна причетна до злому електронної пошти демократів.

В секретному звіті для сенаторів-демократів розвідка Штатів повідомляє, що росіянам вдалося зробити винним Київ в цій справі.

Крім цього, американські спецслужби вважають, що зусилля Москви можуть збільшитися до президентської кампанії 2020 року.

Як пише газета, Росія через посередників намагалася нав'язувати окремим американським політикам і журналістам думку, що саме Україна втручалася у вибори Сполучених Штатів.

Як відомо, Президент США Дональд Трамп і його адвокат Рудольф Джуліані намагалися шукати докази втручання України в президентські вибори США 2016 року.

Росія заперечує втручання у вибори. The New York Times, посилаючись на інформацію з документів, представлених в Конгрес США і дані суду та звинувачення, пов'язані з розслідуванням можливого втручання іноземців в вибори, порахувала, що під час президентської кампанії 2016 року і після виборів Дональд Трамп і його оточення контактували з представниками РФ і WikiLeaks або їх посередниками не менше 100 разів.

Протягом 22 місяців спецпрокурор Роберт Мюллер розслідував питання про те, чи мала місце змова між передвиборним штабом Трампа та Росією. Згідно з підсумками розслідування, ні Трамп, ні хто-небудь з його помічників не вступали в змову і не координували втручання Росії у вибори 2016 року.

У четвер, 22 листопада, група сенаторів-республіканців зустрілася з представниками Білого дому, щоб обговорити стратегію щодо імпічменту президента США Дональда Трампа, якщо він дійде до Сенату.

Як вважають сенатори, це дозволить отримати процесу досить легітимності, але в той же час не завдасть Трампу і партії істотного політичного збитку.

Сенатори розраховують, що розгляд має завершитися визнанням невинності Трампа.

Зазначимо, що публічні слухання у справі про імпічмент почалися 13 листопада в нижній палаті Конгресу США. Першими свідчення давали тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент, який курирує адміністративну політику в блоці східноєвропейських країн, включаючи Україну.

15 листопада свідчення на публічних слуханнях у Конгресі давала колишня пані посол США в Україні Марі Йованович.

Докладніше читайте в статті Олександра Хари "Імпічмент. Майже офіційно" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі