Соцопитування: У парламент проходять сім політичних сил

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
За даними загальнонаціонального опитування Центру Разумкова, у разі проведення найближчим часом виборів до Верховної Ради України до її складу можуть пройти до семи політичних сил.
За даними загальнонаціонального опитування Центру Разумкова, у разі проведення найближчим часом виборів до Верховної Ради України до її складу можуть пройти до семи політичних сил. За Партію регіонів проголосували б 29,0% виборців, які планують взяти участь у виборах. Ще у травні, за даними центру Разумкова, за ПР готові були проголосувати 41,5% виборців. За БЮТ на сьогодні готові проголосувати 13,5%, за партію «Сильна Україна» – 12,0%, за «Фронт змін» –  5,4%, за ВО «Свобода» – 3,6%, за Блок Литвина – 3,2%, за КПУ – 3,1%. 1,4% виборців збираються проголосувати за «Нашу Україну», 1,0% – за Політичну партію «Громадянська позиція». Кожну з таких партій і блоків, як Блок Черновецького, «Єдиний центр», «За Україну», «Народна самооборона», НРУ, ПСПУ, СПУ, УНП, ХДС підтримали б не більше 0,5% респондентів. За інші політичні сили (яких не було у запропонованому соціологами списку) голосували б 0,9% опитаних, проти всіх –  12,2%, не визначилися – 12,8%. Порівняно з серпнем 2010р., коли проводилося аналогічне опитування, на статистично значущому рівні змінилася лише підтримка Блоку Литвина (зросла з 1,8% до 3,2%). Порівняно з травнем 2010 р. статистично значуще змінився рівень підтримки Партії регіонів (знизився з 41,5% до 29,0%),  «Сильної України» (зріс з 9,1% до 12,0%), Політичної партії «Фронт змін» (зріс з 4,0% до 5,4%), Блоку Литвина (зріс з 1,6% до 3,2%), а також частка тих, хто висловив готовність голосувати проти всіх партій і блоків (зросла з 4,6% до 12,2%). Опитування проведене  соціологічною службою Центру Разумкова з 30 вересня по 5 жовтня 2010 року в усіх регіонах України. Опитано 2007 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними характеристиками (вік, стать, тип поселення, регіон проживання). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує  2,3%. Виборчі настрої українців у динаміці можна переглянути тут.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі